DYTKO SZKOŁA   DYTKO SPORT   PAWEL DYTKO  

   Nowość - wizyty na przegląd techniczny można umawiać online !

Zapraszamy do korzystania z nowej funkcji na naszej stronie internetowej, która umożliwia rezerwację terminu wizyty na badanie techniczne w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów ! Zapraszamy do korzystania z tej bezpośredniej możliwości... www.protocars.simplybook.it/v2/#book

Więcej »    

Nowy pakiet gadżetów firmowych dla każdego klienta !

Od wiosny tego roku zwiększyliśmy pakiet firmowych gadżetów który otrzymuje każdy klient naszego serwisu i stacji kontroli pojazdów ! W ramach zestawu nasi klienci otrzymują praktyczną, wytrzymałą torbę, 5 litrów płyn do spryskiwaczy oraz najnowsze wydanie nyskiego miesięcznika TAK, też z naszą reklamą ! ;)

Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  

Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych ofertach.

   

 Referencje

Z naszych usług korzystają największe przedsiębiorstwa z Powiatu Nyskiego, są to m.in.:

PHU "TANK" Sp. z o.o., Schattdecor Sp. z o.o. Zakład w Głuchołazach, Spółdzielnia Pracy "Cukry Nyskie", EnergiaPro Koncern Energetyczny SA. Nysa, DRAGONGAZ Sp. z o.o. Wrocław, "BAREKS" Sp. z o.o., FABRYKA OKIEN MAJEWSKI Sp. z o.o., Florczak Marek ZAKŁAD PRODUKCJI MIĘSNO-WĘDLINIARSKIEJ, P.P.U.H. "KA-MA" SP.J., ACORD Sp. z o.o., AQUATOR-DYSTRYBUCJA, "VTO-DEKOR" Sp. z o.o., HALOGEN LIGHT TECH Sp. z o.o., METRO-PLAST PAWEŁ KLIMAS, ANNA ANDRUSZKIEWICZ SP.J., FINANS NYSA, PHU „MOTOSPRZĘT” WRÓBLEWSCY SP. J., G.D.D.K I A ODDZIAŁ W OPOLU REJON W NYSIE.

W załączeniu przedstawiamy kilka przykładowych referencji naszych usług.

Program rzetelna firma - kliknij i sprawdź!
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja