DYTKO SZKOŁA   DYTKO SPORT   PAWEL DYTKO  

   Wiosenne PROMOCJE!

Zapraszamy do naszego nowego, większego serwisu, który od wiosny tego roku, został przeniesiony z drugiej strony budynku. W wiosennych promocjach mamy oleje, opony, konserwacje podwozi, okresowe przeglądy a do każdej usługi powyżej 50 zł MYJNIA GRATIS..!!! Zapraszamy

Więcej »    

Wspólna akcja z Radiem Nysa!

Do końca czerwca można wziąć udział w konkursie prowadzonym na antenie Radia Nysa i wygrać jeden z 10 bezpłatnych talonów o wartości 99 zł na kompleksowy przegląd auta przed wakacyjną podróżą...Zapraszamy do udziału!

Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  5  6  

Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych ofertach.

   

 Oferta

Oleje, płyny, specyfiki...
Serwis osobowy » Oleje, płyny, specyfiki


Zchęcamy do skorzystania z naszej oferty na produkty naftowe i nie tylko...

Oferujemy produkty marki Castrol, Shell oraz Mobil.

Z uwagi na bezpośrednie dostawy od samego producenta gwarantujemy najniższe ceny i pierwszą jakość!

Oferta obejmuje pełną gamę produktów, dostępną w większości na miejscu, oraz możliwość specialnych zamówień na życzenie klienta.


Proponujemy zarówno oleje silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne jak i płyny eksploatacyjne oraz chemię i kosmetyki samochodowe.

Wymiany oleju silnikowego dokonujemy poprzez spuszczenie korkiem spustowym (obejmuje wymianę podkładki uszczelniającej na nową), lub na życzenie klienta poprzez wysysanie.

Poza olejami które posiadamy na miejscu, na zamówienie sprowadzamy w ciągu 1-3 dni roboczych każdy olej dostępny na polskim rynku.

Zapraszamy!


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja