DYTKO SZKOŁA   DYTKO SPORT   PAWEL DYTKO  

   Wiosenne PROMOCJE!

Zapraszamy do naszego nowego, większego serwisu, który od wiosny tego roku, został przeniesiony z drugiej strony budynku. W wiosennych promocjach mamy oleje, opony, konserwacje podwozi, okresowe przeglądy a do każdej usługi powyżej 50 zł MYJNIA GRATIS..!!! Zapraszamy

Więcej »    

Wspólna akcja z Radiem Nysa!

Do końca czerwca można wziąć udział w konkursie prowadzonym na antenie Radia Nysa i wygrać jeden z 10 bezpłatnych talonów o wartości 99 zł na kompleksowy przegląd auta przed wakacyjną podróżą...Zapraszamy do udziału!

Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  5  6  

Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych ofertach.

   

 Firma

Samochody są naszą pasją.

U podstaw dzisiejszej firmy DYTKO SERWIS znalazły się bogate doświadczenia zdobywane w ekstremalnych warunkach rajdów i wyścigów samochodowych.

Sportowe sukcesy zespołu rajdowego Pawła i Tomka Dytko w dużej mierze były możliwe dzięki umiejętnościom mechaników tworzących Zespół. Dzisiaj te doświadczenia chcemy wykorzystać przy obsługdze i naprawach Państwa samochodów.

Bogaci w umiejętności i wyposażeni w profesjonalny sprzęt jesteśmy do Państwa dyspozycji. Proponujemy Państwu obsługę w czterech punktach obsługi klienta, osobowym, dostawczo-ciężarowym znajdujących sie na przeciwległych krańcach hali, oraz punkcie obsługi serwisu blacharsko-lakierniczego (otawrcie 10-2009 r.) jak i Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów obsługiwanych przez specialistów tych branż.

Ponad to klimatyzowana poczekalnia wyposażona w automaty do napojów gorących i zimnych, prasa, (sklep spożywczy i kawiarnia z posiłkami znajduje się na sąsiadującej stacji paliw - 50m), podgląd na wykonywaną usługę, oraz przyjemna atmosfera mają na celu umilić spędzany u nas czas.

Oferujemy również odpłatnie samochody zastępcze dla naszych klientów.

Zapraszamy !
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja