Logo

ul. Grodkowska 74, 48-300 Nysa
tel.: 77 40 90 290, 77 547 12 82, 601 478 666

 
Logo

Dytko serwis


Samochody są naszą pasją


U podstaw dzisiejszej firmy DYTKO SERWIS znalazły się bogate doświadczenia zdobywane w ekstremalnych warunkach rajdów i wyścigów samochodowych już od ponad 25 lat

Sportowe sukcesy zespołu rajdowego Pawła i Piotra Dytko w dużej mierze były możliwe dzięki umiejętnościom mechaników tworzących Zespół. Dzisiaj te doświadczenia chcemy wykorzystać przy obsłudze i naprawach Państwa samochodów.

Bogaci w umiejętności i wyposażeni w profesjonalny sprzęt jesteśmy do Państwa dyspozycji. Proponujemy Państwu obsługę w czterech punktach obsługi klienta, osobowym, dostawczo-ciężarowym znajdujących się na przeciwległych krańcach hali, oraz punkcie obsługi serwisu i Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów obsługiwanych przez specialistów tych branż.

Ponad to klimatyzowana poczekalnia wyposażona w automaty do napojów gorących i zimnych, prasa, (sklep spożywczy i kawiarnia z posiłkami znajduje się na sąsiadującej stacji paliw - 50m), podgląd na wykonywaną usługę, oraz przyjemna atmosfera mają na celu umilić spędzany u nas czas.

Oferujemy również samochody zastępcze dla naszych klientów.

Zapraszamy!